• 03 827 72 92
Logo
Image: LOGO MARKASA (2) 1

Contact

Floraliënlaan 441
2600 Berchem

03 827 72 92
info@markasa.be

Volg ons

Facebook

Instagram

Vastgoedmakelaar-bemiddelaar - BIV nr.  514.776 (België) - BTW nummer: BE1032716933

Controle instantie: Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) Luxemburgstraat 16B, 1000 Brussel
Onderworpen aan 
de deontologische code van het BIV - NV AXA BELGIUM (polisnr.730.390.160) - Derdenrekening: BE86 0689 5844 9650

🌿 Woonproject: Karaktervolle burgerwoning met ruime tuin!

€ 265.000
Nieuw
Stadionstraat 71, 2020 Antwerpen(ref. 84)
EPC label

4
1
150 m²
135 m²

Karaktervolle burgerwoning met ruime tuin, hoge plafonds en veel potentieel

Welkom in deze unieke renovatie-opportuniteit, gelegen in een gezellige straat met een uitstekende bereikbaarheid nabij winkels, scholen en openbaar vervoer. Deze  burgerwoning combineert ruimte, karakter en uitzonderlijk potentieel voor wie een woning volledig naar eigen smaak wil realiseren.

Centrale ligging
De woning bevindt zich in een residentiële  buurt, terwijl alle dagelijkse voorzieningen zich op korte afstand bevinden. De ruime tuin achteraan biedt tal van mogelijkheden en vormt een echte meerwaarde voor gezinnen of liefhebbers van buitenruimte.

 Karaktervolle burgerwoning met ruimte en licht
Deze woning werd volledig gestript tot op de ruwbouw en biedt een blanco canvas met sterke architecturale troeven zoals hoge plafonds en royale ruimtes.

De woning beschikt over:

  • 4 ruime slaapkamers
  • Een grote leefkeuken
  • Veel natuurlijke lichtinval doorheen de woning
  • Authentieke volumes en hoge plafonds die het karakter extra benadrukken

Dankzij de vele raampartijen geniet de woning van een aangename lichtinval en een ruimtelijk gevoel in elke kamer.

🔧 Ruwbouw met reeds belangrijke werken inbegrepen
De belangrijkste structurele elementen zijn reeds voorzien in de vraagprijs: nieuwe ramen en een vernieuwd dak! Hierdoor beschikt de woning over een stevige basis en kan de verdere afwerking volledig naar eigen smaak en stijl worden uitgevoerd. Een ideale opportuniteit voor wie op zoek is naar ruimte, karakter en vrijheid in afwerking op een goed gelegen locatie. 

Wenst u meer informatie of had u graag een bezichtiging gewenst?
Info@markasa.be of 03/827.72.92

Yassin Markai
Yassin Markai03 827 72 92info@markasa.be

Deel dit pand

🌿 Woonproject: Karaktervolle burgerwoning met ruime tuin!
🌿 Woonproject: Karaktervolle burgerwoning met ruime tuin!
🌿 Woonproject: Karaktervolle burgerwoning met ruime tuin!
🌿 Woonproject: Karaktervolle burgerwoning met ruime tuin!
🌿 Woonproject: Karaktervolle burgerwoning met ruime tuin!
🌿 Woonproject: Karaktervolle burgerwoning met ruime tuin!
🌿 Woonproject: Karaktervolle burgerwoning met ruime tuin!
🌿 Woonproject: Karaktervolle burgerwoning met ruime tuin!
🌿 Woonproject: Karaktervolle burgerwoning met ruime tuin!
🌿 Woonproject: Karaktervolle burgerwoning met ruime tuin!
🌿 Woonproject: Karaktervolle burgerwoning met ruime tuin!
🌿 Woonproject: Karaktervolle burgerwoning met ruime tuin!
🌿 Woonproject: Karaktervolle burgerwoning met ruime tuin!
🌿 Woonproject: Karaktervolle burgerwoning met ruime tuin!
🌿 Woonproject: Karaktervolle burgerwoning met ruime tuin!
🌿 Woonproject: Karaktervolle burgerwoning met ruime tuin!
🌿 Woonproject: Karaktervolle burgerwoning met ruime tuin!
🌿 Woonproject: Karaktervolle burgerwoning met ruime tuin!
🌿 Woonproject: Karaktervolle burgerwoning met ruime tuin!
🌿 Woonproject: Karaktervolle burgerwoning met ruime tuin!
🌿 Woonproject: Karaktervolle burgerwoning met ruime tuin!
🌿 Woonproject: Karaktervolle burgerwoning met ruime tuin!
🌿 Woonproject: Karaktervolle burgerwoning met ruime tuin!
🌿 Woonproject: Karaktervolle burgerwoning met ruime tuin!
🌿 Woonproject: Karaktervolle burgerwoning met ruime tuin!
🌿 Woonproject: Karaktervolle burgerwoning met ruime tuin!
🌿 Woonproject: Karaktervolle burgerwoning met ruime tuin!
🌿 Woonproject: Karaktervolle burgerwoning met ruime tuin!
🌿 Woonproject: Karaktervolle burgerwoning met ruime tuin!
🌿 Woonproject: Karaktervolle burgerwoning met ruime tuin!
🌿 Woonproject: Karaktervolle burgerwoning met ruime tuin!
🌿 Woonproject: Karaktervolle burgerwoning met ruime tuin!

Algemene informatie

AdresStadionstraat 71, 2020 Antwerpen

Gevelbreedte5 m

Aantal slaapkamers4

Breedte perceel5 m

Aantal badkamers1

Diepte perceel30 m

Bewoonbare oppervlakte150 m²

BeschikbaarheidOnmiddellijk

Oppervlakte living30 m²

Orientatie achterkantNoordwest

Grondoppervlakte135 m²

EPC & energie

EPC label
EPC label
Alle woningen en appartementen die vanaf 2026 zijn aangekocht met label E of F, moeten verplicht gerenoveerd worden naar label D of beter, binnen de 6 jaar na aankoop.

EPC Referentie20241002-0003395382-RES-1

EPC Waarde747 kWh/m² jaar

Financieel

Prijs€ 265.000

Totaal€ 267.973,82

Totale kosten€ 2.973,82

P-scoreKlasse B

Bestuursmaatregelen in het maatregelenregisterIn aanvraag

Indeling

Gelijkvloers

Keuken23 m²

Living30 m²

Inkomhal14 m²

Eerste verdieping

Slaapkamer 113 m²

Slaapkamer 220 m²

Tussenverdiep 1

Badkamer 118 m²

Tweede verdieping

Slaapkamer 320 m²

Slaapkamer 415 m²

Algemene informatie

AdresStadionstraat 71, 2020 Antwerpen

Gevelbreedte5 m

Aantal slaapkamers4

Breedte perceel5 m

Aantal badkamers1

Diepte perceel30 m

Bewoonbare oppervlakte150 m²

BeschikbaarheidOnmiddellijk

Oppervlakte living30 m²

Orientatie achterkantNoordwest

Grondoppervlakte135 m²

EPC & energie

EPC label
EPC label

EPC Referentie20241002-0003395382-RES-1

EPC Waarde747 kWh/m² jaar

Financieel

Prijs€ 265.000

Totaal€ 267.973,82

Totale kosten€ 2.973,82

P-scoreKlasse B

Bestuursmaatregelen in het maatregelenregisterIn aanvraag

Indeling

Gelijkvloers

Keuken23 m²

Living30 m²

Inkomhal14 m²

Eerste verdieping

Slaapkamer 113 m²

Slaapkamer 220 m²

Tussenverdiep 1

Badkamer 118 m²

Tweede verdieping

Slaapkamer 320 m²

Slaapkamer 415 m²